O spoločnosti


Vážení záujemcovia o nové a krajšie bývanie,
 

Dovoľte mi predstaviť Vám stavebnú firmu Gask, s.r.o, ktorá sa uchádza o možnosť spolupracovať s Vami pri splnení Vašich snov o budúcom bývaní. Gask, s.r.o poskytuje komplexné a profesionálne služby v oblasti výstavby klasických domov na kľúč alebo aj vo variante ako hrubá stavba, či holodom, podľa želania zákazníka.

Sme mladá, avšak perspektívna a  profesionálna spoločnosť, ktorá sa v priebehu svojho pôsobenia neustále zdokonaľuje a rozširuje svoje nadobudnuté poznatky a skúsenosti. Zárukou kvality je profesionalita zamestnancov a spolupráca s dodávateľmi, ktorí zaručujú kvalitu materiálu podľa schválených noriem.

Firma je schopná realizovať stavebné práce po celom území Slovenskej republiky a v krajinách Európskej únie. Našou prioritou je individuálny prístup k požiadavkám klienta, profesionálne poradenstvo už pred samotnou realizáciou stavby, rýchlosť jednania a flexibilita pri stanovovaní cenových ponúk so zameraním na úsporu klientových nákladov a kvalitne prevedená práca.

Našim cieľom je ponúkať Vám kvalitné moderné bývanie, teda vyriešiť stavbu rodinného domu podľa Vašich individuálnych požiadaviek, kritérií a možností a za prijateľné ceny. Verím, že sa čoskoro uvidíme a tešíme sa na budúcu spoluprácu!

Ing. Ján Gardian

Konateľ spoločnosti, Gask, s.r.o

 

 

BACK TO TOP